De Nacht: Wereld | Concertzender.nl :: Radio
spinner

De Nacht: Wereld

za 20 aug 2022 01:00 uur

Een hele nacht Wereldmuziek Clubs gemaakt en verzameld door Benno Wormgoor.

6 uur lang wereldmuziek non-stop!

01:00 – 02:00:   Oriental Club

01   Rüya                                         Olcay Bayir

02   Obican Balkanski Dan          Barcelona Gipsy balKan Orchestra feat. Bora Dugic

03   Imao Sam Ružne Sne           Marko Louis

04   Love In Damascus                 Lena Chamamyan

05   Beautiful Tango                      Hindi Zahra

06   Hanine                                      Arabia, Violin and Dance show

07   Baghdad                                   Habibti Ensemble

08   Man Who Sold the World     Lulu

09   Gasbah el-taqa (Allaoui)       Startijenn

10   Esto Quen Lo Culpa                Ruth Yaakov Ensemble

11   The Moon Beams                     Mahsa Vahdat

 

02:00 – 03:00: Sevdah club 

01 Evo Ovu Rumen Ruzu                        Zaim Imamovic

02 Kaharli Sam, Vecerala Nisam           Beba Selimovic

03 U Djul Basti                                          Meho Puzic

04 Kazi, Namko, Otkud Si                      Zaim Imamovic

05 Kos                                                        Zrinka Posavec

06 Ele Deme                                             Sevdali Dunya

07 Dilbere                                                 Mostar Sevdah Reunion

08 Kradem ti se u veceri                       Divanhana

09 KO Li Nocas Miluje Ti Kosu             Božo Vreco

10 Evo srcu mom’radosti                      Bilja Krstic and the Bistric Orchestra

11 Ako znas bilo sto                                Amira Medunjanin

12 U Stambolu Na Bosforu                   Himzo Polovina

 

03:00 – 04:00: Mediterranean Club

01   Night In Tunisia                                       Cafe de anatolia

02   Morenika                                                  Noam Vazana

03   El Madini                                                  Rasha Nahas

04   Lulle Lu                                                     Kërkim

05   Enigma Tango                                        Jacques Pellarin

06   Je m’suis fait tout petit                        Georges Brassens

07   Por Los Besos Que Me Das                  Burguitos

08   Canti Suminati (Corsica)                      I Campagnoli

09   Dance Mediterranea (Palestine)        Simon Shaheen & Qantara

10   Yo En La Prizion (Me in Prison)           Yasmin Levy

11   Bienvenue – Abiadi (Algeria)                Maurice el Médioni

12   Aman Katerina mou                              Katerina Tsiridou

13   O Sensin (That Is You)                           Sezen Aksu

14   Irthe Enas Magos                                   Alkinoos Ioannidis

 

04:00 – 05:00: Tango Club 

01  La Cumparsita                                                     Yasmin Levy

02  A l’Ombre de Tes Cils [Original Version]       Claude Challe

03  Milonga del Angel                                             Astor Piazzolla

04  La Rivera                                                             Electro Dub Tango/Jimena Fama

05  Vi Luz Y Subi                                                       Carlos Libedinsky

06  Queremos Paz                                                   Gotan Project

07  St. Tropez Tango                                               Ambrosia

08  Agua De Cielo                                                   Ensemble Sideral

09  Bajofondo Tangoclub / Miles De Pasajeros       Bajo Fondo Tango Club

10  Fairly Right                                                         Bajofondo/Elvis Costello

11  Milonga De Los Perros                                      La Chicana

12  Mi Noche Triste                                                 Adriana Varela

13  Vuelvo Al Sur                                                      Mercedes Sosa

 

05:00 – 06:00: Gipsy Club 

01   Spune, Spune, Mos Batrin                                  Taraf De Haïdouks

02   Moj Dilbere                                                           Szapora

03   They Are Coming From Down The Road        iliana Yordanova

04   I Had A Dream                                                      Demcho Damyanov

05   I Don’t Know, Lord, I Don’t Know                     Daniella

06   A Dream                                                                Demcho and Slavcho Vassilevi

07   Mailjarkica                                                             Zoltan & His Gypsy Ensamble

08   La esposa Selkie                                                  Ana Alcaide

09   Dikanda                                                                 Dikanda

10   Aven Mande                                                          Freylekh Trio

11   Ando foro                                                                Kaly Jag

12   Úgy szeretlek                                                         Tárkány Muvek

 

06:00 – 07:00: Balkan Club

01  Lunca                                             Balkan Taksim

02  Lapikasta lattiaan                       Jaakko Laitinen & Väärä Raha

03  Ku e gjeta vedin                         Shkodra Elektronike

04  Peno                                             Divanhana

05  Million Ways                               Branko Galoic

06  Pero                                             Goran Bregovic & Bebe

07  To Prune A Triffid                      Greshka

08  Ruoma grastenca : Langa       Miso Kontrec

09  L’incompris                                 Ibrahim Maalouf & Haidouti Orkestar

10  Na Sutyom                                  Bela Lakatos & The Gypsy Youth Project

11  Zar za mene nema srece          Semsa Suljakovic & Juzni Vetar

12  Cine Nu Stie Ce-I Doru             Romica Puceanu

13  csóro drom                                 Romengo

14  Ciganine, sviraj sviraj                Marija Šerifovic

 

 

Samenstelling: