spinner

Colofon

Bestuur en directie

  • Hans Onno van den Berg voorzitter
  • Mateo Mol penningmeester
  • Walter Huijten secretaris
  • Hanneke Bouwsema bestuurslid
  • Maurits Haenen bestuurslid
  • Sem de Jongh algemeen directeur

Staf

  • PR/communicatie:
  • Katja van Nus
  • Monique Bouter
  • Rina Sitorus
  • Harm Zeven
  • -
  • Elise Kalkhoven beeldredacteur
  • Ronald Visser grafisch ontwerper
  • Katrijn Kuypers financiële administratie
  • Herman te Loo eindredacteur nieuwsbrief
  • Caecilia van Stigt fondsenwerver

Secretariaat

  • Egbert Randewijk coördinator
  • Fred Dubiez
  • Ernst van den Berg
  • Lore Groote
  • Louke Helle
  • Tineke Moolhuijzen
  • Angelina Lambertus

Actualiteiten

  • Tamara Bryk coördinatie, redactie
  • Wijnand de Groot regie, techniek
  • Irene Stolp redactie
  • Egbert Randewijk redactie
  • Evert Jan Nagtegaal host
  • Pauline Verburg host
  • Gerard Meulenberg host
  • Rahul Gandolahage host
  • Larva Peruzzotti techniek

Concertopnamen

  • Wijnand de Groot  coördinator, technicus
  • Chris Pit  producent
  • Kees van de Wiel technicus, producent
  • Tom Dunnebier technicus
  • Anton van Halderen technicus
  • Joost Kist technicus
  • Sabrina ter Horst
  • Larva Peruzzotti technicus
  • Cees Sterrenburg technicus
  • Frans de Wolff technicus
  • Jaap Zijp technicus

ConcertPodium

  • Paul Baken coördinator
  • Chris Davies
  • Margriet Stigter
  • Sander Friedeman
  • Bart de Neeve
  • Margriet van Reekum
  • Alice de Kieviet
  • Fred Wittenberg
  • Bert Dijkstra

Crosslinks

Culturele Raakvlakken

  • Eindredactie
  • Egbert Randewijk
  • Programmamakers
  • Marijke Ferguson
  • Lian Hazewinkel
  • Agnes van der Veld
  • Patricia Werner Leanse
  • Thea Derks
  • Louis Gauthier
  • Kees Hogenbirk
  • Sylvester Hoogmoed
  • Ton Maas
  • Nick Lakides
  • Harry Geurts

Jazz

  • Eindredactie
  • Willem van Manen
  • Programmamakers
  • Henning Bolte
  • Fred Broekman
  • Bert Broere
  • Ate van Delden
  • Eddy Determeyer
  • Fred Dubiez
  • Hans Dulfer
  • Gijs van Dijk
  • Ton van der Horst
  • Eric Ineke
  • Steven Kruyswijk
  • Bart Lust
  • Gerard Meulenberg
  • Jasper van der Minnen
  • Sjaak Roodenburg
  • Carolien Schönfeld
  • Kees Stevens
  • Louis Tavecchio
  • Felix Schlarmann
  • Aldert Toornstra
  • Hans Vergeer
  • Jan Verwey
  • Ken Vos

Klassieke Muziek

  • Eindredactie
  • Robbert Jan de Neeve
  • Egbert Randewijk
  • Programmamakers
  • Thijs Bonger
  • Lon van den Akker
  • Mathieu Heinrichs
  • Willem Brons
  • Peter Nijland
  • Agnes van der Horst
  • Cassandra van Agt
  • Evert Jan Nagtegaal
  • Paul Korenhof
  • Geoffrey Douglas Madge
  • Jan Kruit
  • Menno Feenstra
  • Bart de Neeve
  • Nicolaas Hetsen
  • Pieter de Oude

Nachtprogramma's

  • Egbert Randewijk coördinator, klassiek
  • Gerard Meulenberg jazz
  • Benno Wormgoor wereldmuziek
  • Cobie Ivens wereldmuziek

Nieuwe Muziek

Oude Muziek

Presentatie

  • Coördinatie
  • Pauline Verburg
  • Jan Kooiman
  • Presentatie
  • Lon van den Akker
  • Thijs Bonger
  • Karin van den Boogaert
  • Fred Broekman
  • Anita Dreef
  • Hans Dulfer
  • Dorothee Forma
  • Marijke Fergusson
  • Rahul Gandolahage
  • Evert Jan Nagtegaal
  • Harry Imre Dijkstra
  • Sylvester Hoogmoed
  • Paul Korenhof
  • Erwin Maas
  • Kees van Mechelen
  • Gerard Meulenberg
  • Bart de Neeve
  • Jan Verweij
  • Sjaak Roodenburg
  • Rixt Runia
  • Bob Rusche

Studiotechniek

  • Coördinatie
  • Floor van Domburg
  • Sem de Jongh
  • Techniek
  • Dirk Winkel
  • Ruud Kluten
  • Ronald Visser
  • Larva Peruzzotti
  • Marco Wensveen
  • Bart van der Horst
  • Willem Kiezebrink
  • Harrold Roeland
  • Lon van den Akker
  • Willem van Schip
  • Benno Wormgoor
  • Sander Friedeman
  • Walter Belaert
  • Aart Veerman

Wereldmuziek

  • Eindredactie
  • Maxim Chapochnikov
  • Programmamakers
  • Gosewijn van Beek
  • Henk Braaksma
  • Carolien Cleiren
  • Charlie Crooijmans
  • Cobie Ivens
  • DJ Safri
  • DJ Rafadelic
  • DJ Bertú
  • Jan Kruit
  • Benno Wormgoor
  • Pieter de Rooij
  • Karin van den Boogaert
  • Marius Roeting
  • Joep à Campo
  • Bas Springer
  • Rein Spoorman
  • Fred Gales
  • Tjitze Vogel
  • Mark Alban Lotz
  • Ton Maas

Adviesraad

  • Leontien van der Vliet managing partner Interartists Amsterdam
  • Wiboud Burkens componist, producent, pianist
  • Martijn Buser programmeur Gaudeamus Muziekweek
  • Henk Heuvelmans musicoloog, directeur Gaudeamus Muziekweek
  • Sipke Hoekstra ondernemer, musicoloog, componist
  • Philomeen Lelieveldt Docent onderzoeker kunst- en mediabeleid bij Universiteit Utrecht
  • Wim van der Meer hoogleraar Muziekwetenschap UvA, Bake Society
  • Nico van Schouwenburg adviseur ensembles oude muziek
  • Sieuwert Verster directeur Orkest van de Achttiende Eeuw, directeur Attacca Records
  • Steven de Winter adviseur interactieve visuele communicatie, innovator burgerparticipatie

Comité van Aanbeveling

  • Ronald Brautigam pianist
  • Hans Dulfer saxofonist
  • Cees Hagenbeek oud-directeur Koninklijk Concertgebouworkest, NOS
  • Aletta Hekker wethouder gemeente Delft
  • Stan Paardekooper oud-directeur Muziekcentrum van de Omroep
  • Rosanne Philippens violiste, winnares Nationaal Vioolconcours Oscar Back 2009
  • Ed Spanjaard dirigent
  • Janneke van der Wijk directeur Conservatorium van Amsterdam

Website