
Muziekjournalist Charlie Crooijmans was begin dit jaar in de Braziliaanse deelstaat Bahia. Ze heeft veldopnamen gemaakt van drie verschillende evenementen.
Allereerst tijdens een multi-etnisch treffen met representanten van inheemse volkeren. Indianen dus met verentooi en al. Zij lieten hun gezangen en dansen zien.
Dan, tijdens het festival ‘Dansen voor Vrede’ (beide evenementen zijn georganiseerd door Glaucia Rodrigues) waren traditionele groepen met Afrikaanse roots te horen. En een week later vond in Salvador de viering van Yemanja (Godin van de Zee) plaats.
Door een technische probleem kwam deze aflevering van Acoustic Moods op vrijdag 31 maart jl. te vervallen. Op zaterdag 8 april 2017 wordt deze aflevering om 03.00 uur en om 22.00 uur herhaald.